29 Zimowa Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii

Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej podejmuje się organizacji kolejnego, tradycyjnego, międzynarodowego wydarzenia jakim będzie:

29 Zimowa Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii 14-16 marca 2024,

Karpacz, Hotel Mercure Skalny

Organizatorami konferencji są:

• Oddział Dolnośląski Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej
  • Katedra i Klinika Medycyny Ratunkowej, Katedra i Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Zakład Traumatologii i Medycyny Ratunkowej Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Załączniki:

Komunikat nr 1.

Komunikat nr 2.

Plakat konferencyjny

Zapisy na konferencję (kliknij)

Jednym z tematów konferencji będzie:

Medycyna ratunkowa wobec zagrożeń masowych, w tym – zagrożeń CBRNE (Chemical- Biological-Radiological-Nuclear-Explosive).

Zakład Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum przedstawi procedury medyczne na wypadek zdarzenia CBRNE oraz przeprowadzi warsztaty, podczas których omówione zostaną zasady postępowania z ofiarą zdarzenia CBRNE.

Arkadiusz Trzos & Zespół CBRNEmedycyna